مسابقه بزرگ آشپزی شیرین بیان ۲۶ بهمن به مناسب روز پدر

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

🎖️۲ جایزه ۲۰ میلیون ریالی برای دونفر
🎖️۳۰ درصد تخفیف برای تمامی شرکت کنندگان در مسابقه
🎖️و یک جایزه ویژه به قید قرعه برای عزیزانی که با پدران یا فرزندان خودشون تو مسابقه شرکت کنند
محل برگزاری : آموزشگاه بین المملی آشپزی شیرین بیان
این ماه : قورمه سبزی
این مسابقه کاملا رایگان هست
پس وقت را از دست ندید جهت دریافت اطلاعات با شماره های زیر در تماس بگیرید :
: 021-22070524
: ۰٩١٢٣۵۰۶٧٩۶

اطلاعات دوره ورکشاپ فست فود

دوره آموزش فست فود شیرین بیان

فست فود يا غذای حاضری غذايی است که از رستوران‌های فست فود تهيه مي‌شود.

از آنجايی که راه‌اندازی فروشگاه‌های فست فود نياز به امکانات چندانی ندارد و فضاي بزرگي هم نمي خواهد، نمونه‌هاي شخصي و مستقل آن، مخصوصاً در کشورهاي در حال توسعه مثل کشور خودمان، رو به افزايش است. اصولا راه اندازی يک فست فود شامل راه اندازی سه خط توليد ساندويچ و برگر، پيتزا و کنتاکی می باشد.

جهت اطلاع از ساعت برگزاری و هزینه  دوره آموزش فست فود آموزشگاه فست فود شیرین بیان با تلفن های ذکر شده تماس بگیرید و يا به تقويم آموزشی آموزشگاه شیرین بیان مراجعه کنید.

تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر

سرفصل های دوره آموزش فست فود

 • آشنايی با تجهيزات فست فود

 • آموزش پيتزاهای امريكايی وايتاليايی

 • آموزش خمير امريكايی وايتاليايی

 • آموزش سس هاي تخصصی پيتزا

 • آموزش تاپينك كردن پيتزا

 • شناخت انواع گوشت های برگر

 • آموزش ساندويچ ها

 • آموزش سس های تخصصی برگر وساندويچ

 • آموزش پاستا

 • آموزش صفرتاصد سوخاری

 • آموزش صفرتاصد سس های تخصصي سوخاري

 • آموزش ادويهای تركيبی سوخاری

 • آموزش پيش غذاهای فست فودی

 • آموزش سالاد های مخصوص و سس های تخصصی سالاد

  آموزش سالاد های مخصوص و سس های تخصصي سالاد

تاريخچه فست فود:

فست فود يا غذای حاضری غذايی است که از رستوران‌های فست فود تهيه مي‌شود. انواع ساندويچ، انواع برگرها، فيله ي استيک گوشت يا مرغ، سيب‌زميني سرخ کرده، مرغ سوخاری، ، انواع پيتزا و انواع سالاد در فهرست غذای رستوران‌های فست فود به چشم مي‌خورد. از آنجايی که راه‌اندازی فروشگاه‌های فست فود نياز به امکانات چندانی ندارد و فضاي بزرگي هم نمي خواهد، نمونه‌هاي شخصي و مستقل آن، مخصوصاً در کشورهاي در حال توسعه مثل کشور خودمان، رو به افزايش است.

در مقابله با موج حملاتي که عليه صنعت فست فود صورت می‌گيرد، صاحبان اين صنعت پُرسود خيلی سعی کرده‌اند تا عبارت فست فود (fast food) را از ذهن مردم پاک کنند و به جای آن عبارت “رستوران‌های خدمات فوری” را جا بيندازند، اما مردم در سرتاسر دنيا به اين نوع غذا می‌گويند: “فست فود”. اگرچه ترجمه اين عبارت به فارسی همان “غذای حاضری” است، اما در اين مطلب از همان عبارت آشناي فست فود استفاده کرده‌ايم.

در روم باستان، دکه‌های فروش نان و زيتون وجود داشته‌است. در شرق آسيا مغازه‌هايی بوده‌اند که رشته فرنگی آماده عرضه می‌کردند. در خاورميانه، از سال‌های دور تا امروز دکه‌های فروش فلافل را داشته‌ايم. در هند قديم انواع اغذيه ی آماده وجود داشته‌است. در کشورهای غرب آفريقا نيز از قديم‌الايام، بروشت می فروختند که نوعی کباب چوبي است.

اما فست فود به شکل امروزي در آمريکا متولد شد. در اين روز رستوراني با نام “اتومات” در نيويورک افتتاح شد که در واقع نوعي کافه تريا بود. آن‌ها غذاهاي از پيش آماده را در محفظه‌های گرم‌کننده شيشه‌ای قرار می دادند و مشتريان از طريق دستگاه‌های سکه‌ای اقدام به خريد آن می‌کردند. اتومات خيلی زود شعبات متعددی در گوشه و کنار آمريکا افتتاح کرد . بالای در ورودی رستوران‌هاي اتومات نوشته بود: ما کار مادران را کم کرده‌ايم.

انتخاب راه و روش اصولي در راه اندازي فست فود از مهمترين عوامل مي باشد. معمولا افرادي که قصد راه اندازي فست فود را دارند گمان ميکنند صرفا با هزينه زياد و خريد دستگاه هاي گران قيمت موفقيت خود را تضمين مي کنند. اما يک مشاور راه اندزي فست فود مي گويد که اين يک تفکر غلط است که باعث شکست فست فود در عين هزينه بسيار زياد مي شود. داشتن يک چشم انداز دقيق و درست در اولين گام کمک بسيار زيادي در ادامه مسير به شما ميکند.

منوی فست فود با توجه به اصول نوشته می شود، مناسبترين تجهيزات با توجه به منوی طراحي شده خريداری می شود و با آموزش درست پرسنل به بهره برداری می رسد. اگر اولين قدم در راه اندازي فست فود را درست برداريد، مي توانيد از بسياري هزينه هايي که ممکن است در ادامه متحمل شويد جلوگيري کنيد.

چون بسياري از اين هزينه ها ناشي از اشتباهات و آزمون خطا در راه اندازی فست فود می باشد. مشاوران و متخصصين راه اندازی فست فود در مجموعه الفبای رستورانی تمامی خدمات در اين زمينه را از ابتدا تا انتها به مشتريان ارايه مي دهند و شما را در موفقيت فست فودتان ياری می کند.

پلان آشپزخانه و خريد تجهيزات فست فود:

با توجه به اندازه و متراژ آشپزخانه و با در نظر گرفتن منوی فست فود يک پلان اوليه براي آشپزخانه طراحی می شود که شامل جانمايی تجهيزات فست فود و تاسيسات الکترومکانيکال می باشد. بعد از جانمايی تجهيزات نوبت به خريد دستگاه ها می رسد.

کارشناسان فروش مجموعه صنایع غذایی شیرین بیان با مشاوره در زمينه خريد مناسبترين تجهيزات به شما کمک ميکنند تا بهترين و مناسبترين دستگاههای فست فود را با بهترين قيمت خريداری کنيد.خريد تجهيزات فست فود شامل دستگاه های خط برگر،خط ساندويچ، خط پيتزا ، خط کنتاکی،يخچال و فريزر،تجهيزات آماده سازی و … ميباشد.از آنجايی که ممکن است خريد دستگاه های فست فود هزينه زيادی را در بر داشته باشد شما ميتوانيد از طريق مشاوره با کارشناسان فروش ما اقدام به خريد تجهيزات کارکرده فست فود کنيد.

پلان سالن و خريد مبلمان:

پس از طراحی دکوراسيون داخلي فست فود يک پلان چيدمان سالن طراحي می شود که طبق آن ظرفيت سالن و همچنين جانمايی همه تجهيزات سالن مشخص ميشود .مشاوران ما در اين زمينه به شما مشاوره مي دهند تا مناسبترين ميز ، صندلی و کاناپه را براي فست فودتان انتخاب و خريداری کنيد.

اين انتخاب طبق دکوراسيون داخلی انجام می شود تا محيط زيبا و دلنشينی را برای فست فود ايجاد کند.انتخاب مبلمان از مهمترين عوامل در زيبايی فست فود می باشد.

گالری تصاویر دوره آموزش فست فود