تخفیف شگفت انگیز تمام دور های آموزشی

روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

همین امروز وقتشه .‌‌.. از ۱۹ دی تا ۳ بهمن تخفیف های بزرگ شیرین بیان به مناسبت روز زن
تخفیف ها شامل همه کلاسامون میشه و اگه همین امروز یعنی ۱۹ دی ماه اقدام به ثبت نام کنید ۴۵ درصد تخفیف می گیرید.
۲۰ دی ۴۲ درصد تخفیف
۲۱ دی ۳۹ درصد تخفیف
……
۳ بهمن ۳ درصد تخفیف
پس وقت رو‌از دست ندید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره با شماره های زیر در تماس بگیرید :
: 021-22070524
: ۰٩١٢٣۵۰۶٧٩۶

دوره آموزش پخت نان

معرفی دوره آموزش پخت نان آموزشگاه شیرین بیان

نان به آن دسته از غذاها اطلاق می‌شود که با پختن، بخارپز کردن یا سرخ کردن خمیری که متشکل از آرد و آب است، تهیه می‌شود. در بیشتر خمیرها نمک هم لازم است و معمولاً از یک ماده برای ورآمدن خمیر نان استفاده می‌کنند.

در تهیه نان به غیر از نمک، مخمر، روغن و آب، و گاهی برخی ادویه جات، از انواع غلات استفاده می‌کنند و انواع بسیار متفاوتی از نان را عرضه می‌نمایند. نان در سراسر دنیا، یک غذای اصلی محسوب می‌شود. معمولاً از آرد گندم خمیری تهیه می‌کنند که به کمک خمیر مایه، ور می‌آید و حجمش زیاد می‌شود و در نهایت درون تنور یا فر آن را می‌پزند.

معمولاً از آرد گندم در تهیه نان استفاده می‌کنند، چون میزان گلوتن آن بسیار زیاد است (که سبب حالت اسفنجی و تردی نان می‌شود). اما گاهی آرد گندم سیاه، جو، ذرت و جو دوسر هم یا به تنهایی یا مخلوط با آرد گندم در تهیه نان به کار می‌روند.

موارد آموزشی دوره آموزش پخت نان :

کامپاین کشمش / کامپاین گردو / کامپاین زیتون / خمیر پیتزا/ نان پیتا / بربری سنتی / کره ای / شیرمال گیسو / تست کره ای / نان تست / چاباتا ساده زیتونی / نان فوگاس زیتونی / باگت چاودار / باگت / بوس / نان سوپی / سیمیت استانبولی / فوکاچیا / سیمیت پنیری / نان ونیزی / سیمیت شکلاتی / نان باگت / بربری / همبرگر / بروچن / کروسان / دنیش / پن رزان یا رول دارچین/ اشترودل / گاتا / اکمک

تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذر ماه و ۶ و ۷ و ۱۳ و ۱۴ دی | ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰