صنایع غذایی شیرین بیان | دوره های آموزشی-اعطای گواهی نامه- کلاس های تک جلسه

تلگرام شیرین بیان اینستاگرام شیرین بیان آپارات شیرین بیان 22121064 - ۰٩١٢٣۵۰۶٧٩۶

-->

آموزش فینگرفود

فینگر فود به عنوان یکی از شاخه های هنر آشپزی و با توجه به جذابیت هایی که برای نسل جدید دارد، برای بسیاری از علاقمندان به دنیای آشپزی تازگی داشته و تمایل به آموزش فینگر فود دارند.

عده زیادی از مردم، تمام امور زندگی خود را با همان روش های همیشگی ادامه می دهند، حتی اگر خسته کننده، تکراری و زمان بر باشد. در حالی که امروزه برای بسیاری از چیزها، راه حل های مفیدی وجود دارد که با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان به آن ها رسید.
اغلب مردم هنگام برگزاری یک مراسم، میهمانی یا جشن درگیر چالش های فراوانی می شوند و حتی نمی دانند از کجا باید شروع کرد! اگر به اینترنت متصل شوید و جستجوی ساده ای انجام دهید، با هجمه فراوانی از روش ها و راهنماها مواجه می شوید. مثلاً، چگونگی برنامه ریزی جشن به صورت کاملاً آزادانه و بدون درگیری، نظرات و پیشنهادهای دیگران و چیزهای مفید دیگر…
فینگر فودها را می توان به صورت های مختلفی مانند دایره، مریع، مستطیل و غیره تهیه نمود و همچنین می توان از انواع گوشت، سبزیجات، پنیر و زیتون بهره برده و یا آنها را با سس و یا بدون سس میل نمود. زیرا به راحتی می توان با درست کردن انواع فینگر فود های رنگی با ظاهری متنوع، به میز چهره ای زیبا و خوش مزه بخشید. مواد اصلی تشکیل دهنده فینگرفود ها، نان ها و یا انواعی از خمیرهای شکل دار به همراه سفیده تخم مرغ و سایر مواد است. انواع کاناپه ها (ساندویچ های روبازی که روی برش نان قرار گرفته باشند) نیز در دسته فینگر فودها قرار دارند.
حالا با این مقدمه باید بدانید در این دوره فشرده، شما در یک کلاس با فضای کارگاهی و تعاملی تمام جزییاتی که برای تهیه سینی فینگرفود جذاب، زیبا و خوش طعم نیاز دارید، آموزش داده و برای شما امکان طبخ آن به صورت فردی، فراهم می شود.
امروزه برخی از فعالین در عرصه غذا و کترینگ ، تمام برنامه ریزی های یک مراسم را ارائه می دهند، از مکان برگزاری گرفته تا انتخاب تم و تزئین فضا، پیشنهادهای هیجان انگیز غذایی، موزیک و… تمام کاری که باید بکنید این است که روی صندلی نشسته، استراحت کنید و لذت ببرید!
نکته ای که در این زمینه حائز اهمیت است، کاهش هزینه های پذیرایی ضمن رعایت اصول میزبانی است. پیشنهاد ما پذیرایی با فینگر فود است. فینگرفودها به شما امکان خوردن غذاها با دست را می دهند. در بیشتر فرهنگ ها خوردن غذا با دست بسیار دلچسب تر از خوردن آن ها با ابزارهایی نظیر قاشق و چنگال است. پس به فرهنگ و مزایای روحی خوردن غذا با دست باور داشته باشید.

Top